Specjalista ds. BHP
Lokalizacja:
Łódzkie, Łódź
Firma:
Sapa Aluminium Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zakres obowiązków:
Monitoring warunków i wykonania polityki BHP na terenie zakładu (zatrudnienie powyżej 500 osób);
Prowadzenie dokumentacji określonej w przepisach (wewnętrzne zarządzenia, regulaminy i instrukcji BHP);
Bieżące analizy i pomoc przy ocenie ryzyka na stanowiska pracy;
Przeprowadzenie postępowań powypadkowych i nadzór dokumentacji BHP;
Audyty wewnętrzne z zakresu BHP;
Współpraca z podmiotami zewnętrznymi;
Odbiory techniczne obiektów (maszyny urządzenia).

Wymagania
Doświadczenia na stanowisku specjalista/starszy specjalista BHP lub innym w obszarze związanym z BHP;
Praktyczną znajomość przepisów BHP, uprawnienia;
Doświadczenie w zakresie przeprowadzania szkoleń;
Umiejętności lub doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem i projektami BHP;
Dodatkowy atut: - znajomość języka angielskiego, - inne uprawnienia jak PPOŻ - bezpieczeństwo maszynowe i inne

Oferujemy:
Bogaty pakiet świadczeń socjalnych;
Pakiet niezbędnych szkoleń;
System premiowy uzależniony od realizacji zadań
Elastyczne godziny pracy;
Dużą samodzielność w działaniu.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/specjalista-ds-bhp-lodz,oferta,5547416

Kopernika 18
64-980 Trzcianka
WielkopolskiePL