Spawacz
Lokalizacja:
Niemcy
Firma:
Skanska SA Oddział Exbud Skanska w Kielcach
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zakres obowiązków:
spawanie wszelkiego typu konstrukcji stalowych zgodnie z dokumentacją techniczną
przestrzeganie zasad BHP

Od Kandydatów oczekujemy:
doświadczenia w pracy na wytwórniach konstrukcji stalowych,
posiadania aktualnych uprawnień w metodzie MAG (135, 136)
samodzielności w działaniu
zaangażowania i dyspozycyjności
umiejętność obsługi suwnicy i wózków widłowych (mile widziana)
posiadania uprawnień w metodzie 141 lub111 – jako dodatkowy atut

Oferujemy:
umowę o pracę w firmie o ugruntowanej renomie
długoletnią współpracę
atrakcyjne wynagrodzenie w Euro płacone terminowo
stawkę godzinową brutto ustalaną indywidualnie
pakiet socjalny
zakwaterowanie, dojazd do pracy, narzędzia i środki BHP na koszt pracodawcy

Dodatkowe informacje:
zwrot podatku w Niemczech
możliwość ubiegania o zasiłek rodzinny (Kindergeld)
składki ubezpieczeniowe są odprowadzane w Polsce

al. Solidarności 34
25-323 Kielce
ŚląskiePL