Projektant - Metalurg
Lokalizacja:
Śląskie, Katowice
Firma:
BIPROMET S.A.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zakres obowiązków:
opracowywanie branżowej dokumentacji technicznej, w tym koncepcji i projektów
wraz z niezbędnymi obliczeniami i uzgodnieniami
wykonywanie rysunków, opisów technicznych, zestawień materiałów oraz pozostałej dokumentacji w oprogramowaniu Auto-Cad i branżowym
przygotowywanie wytycznych branżowych i koordynacja międzybranżowa wykonywanych projektów
bieżąca współpraca z pozostałymi członkami zespołu projektowego
udział w prowadzeniu uzgodnień z Zamawiającym oraz podwykonawcami.

Wymagania:
wykształcenie wyższe techniczne o kierunku: metalurgia
co najmniej 2–letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
znajomość oprogramowania branżowego AutoCAD, Inventor
znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym
umiejętność pracy w zespole
zaangażowanie i dyspozycyjność
prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
możliwość realizacji zadań o dużym stopniu samodzielności
możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego
przyjazną atmosferę w pracy.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/projektant-metalurg-katowice,oferta,5530174

Graniczna 29
40-956 Katowice
ŚląskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
6340197513
REGON:
3555075