Frezer CNC
Lokalizacja:
Kujawsko-Pomorskie, Białe Błota
Firma:
HYDRAPRESS Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Pełny etat
Wynagrodzenie:
6 000,00 - 8 000,00PLN

Opis oferty:

Opis stanowiska:

praca na nowoczesnej wytaczarko-frezarce (3 osie, stół obrotowy, wysuwane wrzeciono)
samodzielne programowanie w G-kodach (sterowanie SINUMERIK 840D)
mocowanie detali, ustawianie baz maszynowych i narzędzi
dobór odpowiednich parametrów skrawania
samodzielne prowadzenie obróbki skrawaniem na powierzonej obrabiarce
obsługa sprzętu pomiarowego
praca w trybie 2-zmianowym

Wymagania:

minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na frezarce 3-osiowej z detalami o dużych gabarytach
doświadczenie w produkcji jednostkowej i małoseryjnej
znajomość rysunku technicznego
umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych
odpowiedzialność, zaangażowanie oraz dokładność w wykonywaniu zadań

Oferujemy:

ciekawą pracę w stabilnym przedsiębiorstwie
atrakcyjne wynagrodzenie
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
szerokie możliwości rozwoju zawodowego
przeszkolenie pod okiem doświadczonego frezera w zakresie obsługi przydzielonej obrabiarki

Źródło: https://www.pracuj.pl/praca/frezer-cnc-bydgoszcz-okolice-biale-blota-pow-bydgoski,oferta,5442791

Azalowa 23
86-005 Białe Błota
Kujawsko-PomorskiePL
Tel.:
tel. kom. (english/deutsch):
Fax:
NIP:
5542401755
REGON:
92905650