Kierownik ds. Jakości - stolarka aluminiowa, okna,
Lokalizacja:
Mazowieckie, Brwinów
Firma:
ALUFLAM EXTRUSION
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
-tworzenie i realizacja procedur kontroli jakości produktu
-kontrola funkcjonowania przedsiębiorstwa pod kątem zachowania standardów jakości
-kontrola jakościowa wyrobów gotowych
-przeprowadzanie prób i testów jakościowych zgodnie z planami kontroli
-prowadzenie dokumentacji kontrolno-pomiarowej
-raportowanie o stanie przeprowadzonych kontroli

Wymagania:
-min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
-mile widziane doświadczenie w przemyśle aluminiowym lub stolarki okiennej
-dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
-praktyczna znajomość zasad i norm zarządzania jakością
-dobra znajomość obsługi komputera (środowisko Windows)
-umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, sumienność

Oferujemy:
-umowę o pracę
-możliwość rozwoju w kontroli jakości
-stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu
-przyjazną atmosferę pracy

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/kierownik-ds-jakosci-stolarka-aluminiowa-okna-drzwi-fasady-brwinow-grodzisk-mazowiecki-okolice-warszawa-okolice,oferta,5398885

Moszna Parcela 29, Budynek B4
05-840 Brwinów
MazowieckiePL