Specjalista ds. kontroli jakości
Lokalizacja:
Jedlicze
Firma:
Polimex-Mostostal S.A
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

ZAKRES ZADAŃ:

weryfikacja dokumentacji i warunków technicznych wykonania, specyfikacji Klienta,
bieżąca kontrola prefabrykacji konstrukcji stalowych lub rurociągów technologicznych,
prowadzenie dokumentacji jakościowej, wystawianie protokołów z zakresu kontroli,
zlecanie badań nieniszczących, koordynacja wykonywania badań,
organizacja i udział w odbiorach zgodnie z planem.

WYMAGANIA:

wykształcenie wyższe techniczne,
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w tym związane z prefabrykacją i montażem konstrukcji stalowych i rurociągów technologicznych,
podstawowa znajomość norm i przepisów związanych z spawalnictwem i kontrolą jakości,
dobra znajomość języka angielskiego,
samodzielność, zaangażowanie, komunikatywność,
gotowość do pracy w delegacji na projektach realizowanych na terenie całej Polski i za granicą,
prawa jazdy kategorii B,
uprawnienia VT2, uprawnienia w zakresie innych badań nieniszczących będą dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,
zatrudnienie w formie umowy o pracę.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/specjalista-ds-kontroli-jakosci-jedlicze,oferta,5018151

Stalowa 5
37-420 Rudnik
PodkarpackiePL