Operator - Ustawiacz Maszyn CNC tokarek lub frezar
Lokalizacja:
Mazowieckie, Czosnów
Firma:
CFT PRECYZJA Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

OPIS STANOWISKA:
obsługa maszyn sterowanych numerycznie;
samodzielność w ustawianiu maszyn;
programowanie/obsługa maszyn CNC (frezarki lub tokarki);
praca z jednym z układów sterowania: Sinumerik , Fanuc, Heidenhain;
dobór przyrządów do mocowania detalu, dobór i wymiana narzędzi;
ustawianie i wykonywanie detalu zgodnie z rysunkiem technicznym;
obsługa urządzeń pomiarowych, prowadzenie pomiarów;
dbanie o prawidłowy stan techniczny maszyn oraz porządek w miejscu pracy;
nadzór nad przebiegiem procesu; wprowadzanie korekt, dobór parametrów;
współpraca z technologami/programistami.

WYMAGANIA:
doświadczenie zawodowe jako operator CNC tokarek lub frezarek;
samodzielność w ustawianiu maszyn z dostarczonego przez programistę programu;
kontrola jakości wytworzonych produktów poprzez pomiar metrologiczny;
samodzielny dobór i wymiana narzędzi;
dobra znajomość rysunku technicznego;
znajomość podstaw technologii wykonania.

OFERUJEMY:
atrakcyjne wynagrodzenie;
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie;
możliwość doszkolenia oraz rozwoju zawodowego;
prywatną opiekę medyczną.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/operator-ustawiacz-maszyn-cnc-tokarek-lub-frezarek-nowy-dwor-mazowiecki-okolice-czosnow-pow-nowodworski,oferta,5350615

Polna 6
05-153 Czosnów
MazowieckiePL