Szlifierza (także do przyuczenia)
Lokalizacja:
Mazowieckie, Jawczyce
WARSZAWSKIE ZAKŁADY MECHANICZNE "PZL-WZM" w Warszawie Spółka Akcyjna
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zakres obowiązków:
-szlifowanie wałków i otworów na maszynach konwencjonalnych

Wymagania:
-wykształcenie minimum zawodowe (profil techniczny)
-znajomość rysunku technicznego
-zdolności manualne
-znajomość przyrządów pomiarowych
-wysoka precyzja i dokładność przy wykonywaniu prac

Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-możliwość przyuczenia do zawodu
-bezpłatny dojazd autobusami do/z miejsca pracy z/do Warszawy
-prywatną, bezpłatną opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty sportowej

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/szlifierz-warszawa-jawczyce-pow-warszawski-zachodni,oferta,5205788

Piastowska 67
05-850 Jawczyce
MazowieckiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
525-000-08-60
REGON:
12078978