Operator prasy CNC - do przyuczenia
Lokalizacja:
Dolnośląskie, Mirków
Firma:
CEPA Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
-gięcie elementów na prasach krawędziowych sterowanych CNC
-uzbrajanie prasy w narzędzia
-samokontrola wykonywanej pracy
-raportowanie pracy w systemie MRP
-raportowanie wymiarów
-współpraca z innymi operatorami

Wymagania:
-wykształcenie podstawowe lub średnie
-znajomość rysunku technicznego
-znajomość obsługi narzędzi pomiarowych (suwmiarka, kątomierz, miara)
-mile widziane doświadczenie w pracy w firmie z branży metalowej
-mile widziana doświadczenie w obsłudze wózka widłowego
-mile doświadczenie w gięciu na prasach krawędziowych
-gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

Oferujemy:
-Po okresie próbnym umowę o pracę na czas nieokreślony.
-Szkolenia zawodowe z zakresu wykonywanej pracy: obsługi pras CNC oraz wózka widłowego.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/operator-prasy-cnc-wroclaw-okolice-mirkow-pow-wroclawski,oferta,5193582?sug=list_top_cr_bd_12

Byków,Betonowa 5
55-095 Mirków
DolnośląskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
8951771741
REGON:
932076326