Tokarz
Lokalizacja:
Śląskie, Katowice
Firma:
Sutco-Polska Sp.zo.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska
-kompleksowa obsługa i kontrola pracy maszyny
-kontrola wykonanych detali zgodnie z rysunkiem technicznym (wymiarowa i jakościowa)
-podstawowa konserwacja maszyny i przyrządów zgodnie z instrukcją obsługi
-uczestnictwo w projektach usprawniających wydajność i jakość pracy

Wymagania:
-obsługa maszyn skrawających konwencjonalnych (tokarka, frezarka),
-minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku: tokarz,
-znajomość rysunku technicznego,
-wykonywanie części zleconych na podstawie rysunku technicznego,
-umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
-pomiar wykonywanych elementów,
-czyszczenie i konserwowanie obsługiwanych maszyn, urządzeń i przyrządów,
-umiejętność pracy w grupie,
-gotowość do pracy w systemie zmianowym
-mile widziane doświadczenie w pracy z narzędziami ślusarskimi
-mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu zerowego

Oferujemy:
-pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
-wynagrodzenie adekwatne do osiągniętych wyników
-stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym)
-dobrą atmosferę pracy
-dodatkowe szkolenia i możliwości rozwoju kompetencji

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/tokarz-katowice,oferta,5204417

Hutnicza 10
40-241 Katowice
ŚląskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
6440514114
REGON:
270571940