Młodszy Kierownik Projektu
Lokalizacja:
Wielkopolskie, Poznań
Firma:
Pekabex Bet S.A
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

OPIS STANOWISKA:

Organizacja i kierowanie projektami związanymi z realizacją żelbetowych i sprężonych konstrukcji prefabrykowanych
Zarządzanie inwestycją zgodnie z przepisami prawa budowlanego, przyjętą specyfikacją techniczną
Koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców
Nadzór nad realizacją prac związanych z projektowaniem, produkcją, dostawą i montażem pod względem kontroli budżetu, jakości i terminowości,
Bieżąca analiza i rozliczenie kosztów projektu
Wybór podwykonawców
Negocjowanie umów z podwykonawcami
Udział w procesie ofertowania
Pozyskiwanie nowych klientów dla Firmy
Utrzymywanie relacji z Inwestorami i Generalnymi Wykonawcami

WYMAGANIA:

Wykształcenie wyższe budowlane
Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (Kierownik Projektu, Asystent Kierownika Projektu)
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Prawo jazdy kat. B
Umiejętność pracy w zespole
Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
Dyspozycyjność, gotowość wyjazdów służbowych
Skuteczność w realizacji celów, terminowość

OFERUJEMY:

Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym
Możliwość wewnętrznego awansu
Dostęp do pakietu benefitów
Możliwość uzyskania uprawnień projektowych i wykonawczych

Źródło: https://pracuj.pl
Bezpośredni odnośnik: https://www.pracuj.pl/praca/mlodszy-kierownik-projektu-ze-znajomoscia-jezyka-angielskiego-poznan,oferta,5173629

Szarych Szeregów 27
60-462 Poznań
WielkopolskiePL