Operator Maszyn CNC
Lokalizacja:
Śląskie, Świętochłowice
Firma:
SOR-DREW S.A.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-ustawianie i przygotowanie maszyn CNC do pracy,
-wdrażanie programów CNC (Tokarki CNC i Frezarki CNC),
-wprowadzanie korekt do programu,
-przygotowywanie narzędzi, przyrządów mocujących służących do produkcji zgodnie z założoną technologią,
-obsługa maszyn ze sterowaniem Sinumerik serii 840 i 810 w zakresie obróbki tokarskiej i frezarskie
oraz obróbki wieloosiowej,
-obsługa maszyn ze sterowaniem Fanuc w zakresie obróbki tokarskiej i frezarskiej,
-obsługa maszyn ze sterowaniem Heidenhain w zakresie obróbki frezarskiej.

WYMAGAMY:
-doświadczenia w zakresie obróbki skrawaniem minimum 6 miesięcy,
-bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego,
-znajomości kodu NC,
-umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
-kursu obsługi wózków widłowych (mile widziane),
-umiejętności organizacji pracy własnej,
-dokładności, sumienności i odpowiedzialności w realizacji powierzonych zadań.

OFERUJEMY:
-stabilne zatrudnienie na podstawie pełnoetatowej umowy o pracę,
-atrakcyjny system wynagrodzeń,
-pracę w prężnie rozwijającej się firmie o rodzinnych tradycjach,
-możliwość zdobywania wiedzy i umiejętności od profesjonalistów.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/operator-maszyn-cnc-slaskie,oferta,5204547

Sztygarska 26
41-608 Świętochłowice
ŚląskiePL