Technolog - Programista CNC
Lokalizacja:
Mazowieckie, Warszawa
Firma:
Zakład Ślusarski Szczepan Bujalski
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
-Programowania maszyn CNC (laser, prasa krawędziowa)
-Tworzenie dokumentacji 2D i 3D
-Przygotowanie kalkulacji produktów
-Nadzór nad procesem produkcji wyrobów metalowych
-Bezpośrednia współpraca z klientem, wsparcie techniczne

Wymagania:
-Znajomość procesów technologicznych w zakresie obróbki plastycznej blach oraz spawania
-Bardzo dobra znajomość programów AutoCad, Solidworks lub Inventor (moduł blach)
-Znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
-Umiejętność analitycznego myślenia, komunikatywność, kreatywność, zaangażowanie

Oferujemy:
-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, na etapie ciągłego rozwoju, w młodym zespole
-Atrakcyjne wynagrodzenie

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/technolog-programista-cnc-warszawa,oferta,5164290?sug=oferta_bottom_bd_5

Strusia 91
04-523 Warszawa
MazowieckiePL