Tokarz CNC
Lokalizacja:
Łódzkie, Łódź
Firma:
PRECIMET H.C.E.
Rodzaj umowy:
Inny rodzaj
Wymiar:
Inny

Opis oferty:

Zakres obowiązków:
-obsługa, ustawianie oraz programowanie tokarki CNC ze sterowaniem Siemens 828D (programowanie w dialekcie ISO, kodzie G, Siemens Shop Turn)
-biegłe czytanie dokumentacji AutoCAD i rysunku technicznego,
-przygotowanie elementów do obróbki,
-dobór odpowiedniej technologii, programów oraz narzędzi,
-znajomość aktualnych narzędzi i technologii wytwarzania,
-toczenie i obróbka elementów,
-dokonywanie pomiarów,
-bieżąca kontrola wytwarzanych detali,
-dbałość o powierzone mienie (maszyny, przyrządy, narzędzia),
-dokonywanie rytunowych czynności z zakresu ciągłości utrzymania ruchu na maszynie (podstawowe czynności konserwacyjne, -przeglądowe i minimum serwisowe) – zgodnie do zaleceń producenta oraz poleceń przełożonego, potwierdzonych stosownym wpisem do książki konserwacji i przeglądów,
-prowadzenie dokumentacji produkcyjnej zgodnie z przyjętymi normami.

Wymagania:
-wykształcenie min. zawodowe kierunkowe lub pokrewne,
-potwierdzone doświadczenie zawodowe min. 3 lata,
-umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi,
-radzenie sobie z presją czasu i stresem,
-otwartość na współpracę w zespole,
-komunikatywność,
-odpowiedzialność,
-zaangażowanie, rzetelność i uczciwość

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/tokarz-cnc-lodz,oferta,5167048

Pomorska 555
92-735 Łódź
ŁódzkiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
7282804918
REGON:
363114171