Operator Maszyn CNC - Obróbka skrawaniem
Lokalizacja:
Małopolskie, Niepołomice
Firma:
Red Rooster Industrial (UK) Ltd Sp. z o.o. Oddział w Polsce
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
-Obsługa maszyn CNC (frezarki, tokarki) - ustawianie parametrów maszyn CNC, programowanie i korekcja programów,
-Dokonywanie pomiarów wykonanych detali,
-Prototypowanie nowych detali oraz rozwiązań,
-Przygotowywanie dokumentacji zgodnie z normami zaimplementowanymi w firmie,
-Opieka nad narzędziami, maszynami i urządzeniami, oraz informowanie przełożonego o wszelkich niezgodnościach,
-Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymagania:
-Doświadczenie w obróbce skrawaniem minimum 2 lata, znajomość obsługi i programowania maszyn CNC. Istnieje możliwość szkolenia dla osób z mniejszym doświadczeniem.
-Mile widziana znajomość systemu sterowania FANUC,
-Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
-Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
-Umiejętność samodzielnego wykonywania powierzonych zadań, zgodnie z przekazanymi kartami pracy oraz rysunkami,
-Język angielski mile widziany.

Oferujemy:
-Pracę w młodym i dynamicznym zespole w stabilnej firmie o zasięgu międzynarodowym
-Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
-Pracę w gronie profesjonalistów
-Możliwość rozwoju zawodowego

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia:https://www.pracuj.pl/praca/operator-maszyn-cnc-obrobka-skrawaniem-krakow-niepolomice,oferta,5152618

Grabska 11
32-005 Niepołomice
MałopolskiePL
NIP:
683208571
REGON:
361257067