Pomocnik Odlewnika
Lokalizacja:
Mazowieckie, Teresin
Firma:
SAGA Poland Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Wymiar:
Inny

Opis oferty:

Główne zadania:
-pomoc przy przygotowywaniu materiału wsadowego do topienia;
-pomoc przy topieniu wsadu zgodnie z obowiązującą procedurą;
-pomoc przy obsłudze maszyn odlewniczych.

Wymagania:
-wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne;
-doświadczenie w pracy na produkcji mile widziane;
-umiejętność posługiwania się komputerem.

Oferujemy:
-trwałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym;
-możliwość awansu i rozwoju zawodowego;
-stabilne, rynkowe wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania;
-możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dużej, międzynarodowej firmie;
-możliwość zdobywania uprawnień i kwalifikacji zawodowych.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/pomocnik-odlewnika-warszawa-teresin-pow-sochaczewski,oferta,5160024

Guzowska 4
96 - 515 Teresin
MazowieckiePL