Spawacz-ślusarz
Lokalizacja:
Opglabbeek
Firma:
Weegree
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
Pełny etat
Wynagrodzenie:
3 000,00PLN

Opis oferty:

Start pracy: 5 sierpnia
Miejsce pracy: Opglabbeek, Belgia
Stawka: 2200-2400€/mc
Zakwaterowanie: zapewniamy

Opis stanowiska:

praca w firmie produkującej poręcze, schody, furtki, bramy, ogrodzenia
przygotowywanie elementów do spawania, prace ślusarskie oraz spawanie metodą MIG/MAG
praca na podstawie rysunku technicznego

Czego oczekujemy:

doświadczenia na stanowisku ślusarz i spawacz MIG/MAG
znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
znajomości rysunku technicznego
samodzielności, dyspozycyjności
Dodatkowym atutem będzie:

prawo jazdy i własny samochód

Co oferujemy:

Stawkę: 13-14€/h netto w zależności od doświadczenia i kwalifikacji
Gwarancję stabilnej pracy
Program poleceń - 100€ za poleconego pracownika
Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca
Możliwość pobierania zaliczek
Dofinansowane zakwaterowanie - tylko 2€/dzień
Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100€, po przepracowaniu 168h
Dofinansowanie do zakupu ubrań roboczych
Podczas trwania projektu jak i przed wyjazdem gwarantujemy kompleksową obsługę
Zwracamy koszty amortyzacji samochodu oraz koszty dojazdu do pracy
Zatrudniając się przez Weegree przyczyniasz się do odbudowy lasów - zasadzimy drzewo w Twoim imieniu!

Zapraszam do kontaktu:

Kontakt telefoniczny - +48 735 207 936 - Ilona Oryshchuk
E-mail - i.oryshchuk@weegree.com

Kontakt z wystawcą:

Weegree
Krakowska 26/1
45-018 Opole
OpolskiePL
Ilona Oryshchuk - rekruter:
NIP:
7543107303
REGON:
363541393