Technolog
Lokalizacja:
Dolnośląskie, Wrocław
Firma:
Pacostal Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:

Obsługa maszyn CNC
Kontrola zgodności produktu z podaną dokumentacją konstrukcyjną,
Kontrola jakości wytworzonych produktów poprzez pomiar metrologiczny
Udział w instalacji nowych maszyn i urządzeń,
Umiejętność posługiwania się systemami CAD

Wymagania:

Wymagamy co najmniej rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku
Wykształcenie średnie o profilu techanicznym, specjalność obróbka skrawaniem, wskazany inżynier mechanik,
Praktyczna znajomość sterowania wypalarki plazmowo - gazowej
Praktyczna umiejętność czytania dokumentacji technicznej, rysunku technicznego mechanicznego,
Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi: mikrometr, średnicówka mikrometryczna, suwmiarka itp.,
Skrupulatność i chęć rozwoju,
Samodzielność i kreatywność,
Dyspozycyjność

Oferta:
atrakcyjne wynagrodzenie,
pracę w oparciu o umowę o pracę,
możliwość zdobywania nowych doświadczeń, rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji i samorealizacji,

Oferty pracy: cv + list motywacyjny z dopiskiem Technolog
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Grabiszyńska 241
53-234 Wrocław
DolnośląskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
894-304-28-32
REGON:
22020787