Spawacz TIG, MIG/MAG
Lokalizacja:
Małopolskie, Kraków
Firma:
FHU Polimer Grzegorz Grzesik
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

BRANŻA: MECHANICZNA - SPECJALNOŚĆ APARATY I URZĄDZENIA PRZEMYSŁOWE

TYP OFERTY: UMOWA O PRACĘ / lub WSPÓŁPRACĘ/

OPIS STANOWISKA:

• Wykonywanie operacji spawania urządzeń ciśnieniowych,
• Przygotowanie elementów do spawania,
• Analiza stosownej dokumentacji takiej jak: instrukcji technologicznych spawania, kart technologicznych, rysunków technicznych,
• Sprawdzanie kompletności i sprawności sprzętu oraz środków ochrony indywidualnej,
• Działania na rzecz podnoszenia zakresu jakości realizowanych usług.

WYMAGANIA:

• Wykształcenie zawodowe i/lub techniczne,
• Doświadczenie zawodowe min. 3 lata,
• Umiejętność czytania dokumentacji dotyczącej spawania,
• Znajomość teoretyczna i praktyczna technik spawania,
• Umiejętność spawania metodą TIG, MIG/MAG,
• Umiejętność obsługi elektronarzędzi,
• Posiadanie certyfikatów i uprawnień spawalniczych będzie dodatkowym atutem,
• Sprawność manualna,
• Staranność i dokładność,
• Komunikatywność, kultura osobista i umiejętność pracy w grupie.

OFERUJEMY:
• Pracę w doświadczonym i rozwojowym zespole;
• Rozwój zawodowy, podnoszenie kwalifikacji;
• Możliwość zdobycia doświadczenia w branży przemysłu ciężkiego /m.in. petrochemia /;
• Atrakcyjne wynagrodzenie / podstawa + motywacyjny system premiowy /;
• System dodatków / ubezpieczenie, opieka medyczna PZU, karty MultiSport /.

KONTAKT:
Tadeusz Jajecznica
+48 602 231 411

CV prosimy kierować na adres e-mail: tadeusz.jajecznica@polimer.tech oraz kariera@polimer.tech z dopisaną klauzulą nr 1 lub klauzulą nr 1 oraz nr 2, jak opisano w zakładce „Kariera” na stronie polimer.tech.

Szafrańska 11
31-587 Kraków
MałopolskiePL
Kontakt ogólny:
Kierownik Działu Obróbki Metali:
Wyceny:
Sprzedaż:
NIP:
6781832482
REGON:
351151483