Operator Maszyn CNC - Wytaczarz - Frezer
Lokalizacja:
Śląskie, Czeladź
Firma:
P.W.”BUDMET” Dariusz Nocoń, Adam Nocoń
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Wymiar:
Inny

Opis oferty:

Zakres obowiązków:
-Ustawianie i obsługa maszyn CNC (wytaczarka i frezarka)
-Wykonywanie elementów zgodnie z projektem technicznym.
-Dbałość o jakość wykonywanych elementów.
-Współpraca z technologiem/programistą.
-Dbałość o prawidłowy stan techniczny maszyn oraz porządek w miejscu pracy.

Wymagania:
-Doświadczenie zawodowe na stanowisku operatora maszyny sterowanej numerycznie (CNC).
-Znajomość różnych maszyn i systemów.
-Umiejętność biegłego posługiwania się rysunkiem oraz dokumentacją techniczną.
-Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole.
-Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi.

Oferujemy:
-Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się, stabilnej firmie.
-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
-Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-14:00.
-Przyjazną atmosferę pracy.
-Samodzielność, inicjatywa w działaniu.
-Mile widziana umiejętność obsługi programu CAD/CAM i SOLIDWORKS.
-Mile widziana umiejętność programowania maszyn.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca%2Foperator-maszyn-cnc-wytaczarz-frezer-czeladz%2Coferta%2C5117526?sendid=522772df-cbd8-4331-83fb-89ec1c9a365b&send_date=2017-03-02&utm_source=rekomendacje&utm_medium=email&utm_campaign=Prog_Applicants_AAF_HDP_abandon

Stanisława Staszica 171
41-250 Czeladź
ŚląskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
6540006788