Operator maszyn zbrojarskich w Niemczech
Lokalizacja:
Niemcy różne miasta
Firma:
Fortus Wotzka Sp.K.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Pełny etat
Wynagrodzenie:
1 800,00 - 2 100,00PLN

Opis oferty:

Zakres obowiązków:

• Obsługa maszyn do mechanicznej obróbki stali zbrojeniowej na hali produkcyjnej.
• Obsługa giętarki, prościarki, automatów do gięcia

Nasze oczekiwania:

• Mile widziane doświadczenie z maszynami zbrojarskimi np. BVN, PEDAX, METAX, EVG
• Gotowość do podjęcia pracy na terenie Niemiec
• Brak nałogów
• Zaangażowanie i chęć do pracy

Możemy zaoferować:

• Legalne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ)
• Pomoc w rocznym rozliczeniu podatku dochodowego
• Wynagrodzenie miesięczne netto ok. 1800-2100€
• Dodatek za akord, premie uznaniowe
• Stabilne warunki finansowe wraz z terminowością wypłat
• Pomoc koordynatora ze strony firmy
• Wsparcie w załatwianiu wszystkich formalności w miejscu zatrudnienia
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Elastyczne zjazdy do Polski (co 4, 5 lub 6 tygodni)
• Pracę od zaraz bez konieczności znajomości języka niemieckiego
• Zapewnione zakwaterowanie
• Zapewniona odzież BHP
• Stałą pracę – stabilne zatrudnienie przez cały rok

Sienna, 25
41-902 Bytom
ŚląskiePL
Rekrutacja:
Rekrutacja:
NIP:
7010161843
REGON:
141673787