Technolog Wydziału Odlewni
Lokalizacja:
Dolnośląskie, Leśna
Firma:
Odlewnia Metali "BAWOROWO" Spółka Akcyjna
Rodzaj umowy:
Inny rodzaj
Wymiar:
Inny

Opis oferty:

Opis stanowiska:

W ramach pełnionej funkcji osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
-współpracę z Wydziałem Obróbki i Modelarni w zakresie dokumentacji konstrukcyjnej, projektowania modeli i omodelowania odlewniczego,
-opracowanie kompletnej dokumentacji konstrukcyjnej odlewu,
-nadzór nad wdrożeniem wyrobu do produkcji,
-opracowanie planów kontroli procesów odlewniczych,
-przeprowadzanie badań laboratoryjnych żeliwa (m.in. spektralnych, wytrzymałościowych, twardości żeliwa),
-przeprowadzanie badań masy formierskiej i rdzeniowej,
-przeprowadzanie analizy braków.

Wymagania:

Od kandydata oczekujemy:
-wykształcenia kierunkowego,
-doświadczenia na podobnym stanowisku min. 3 lata,
-znajomości norm i przepisów nadrzędnych w dokumentacji konstrukcyjno-technologicznej wyrobu,
-dobrej znajomości rysunku technicznego.

Oferujemy:
-zatrudnienie na umowę o pracę,
-pracę w stabilnej firmie.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/technolog-wydzialu-odlewni-lesna,oferta,5143707?sug=oferta_bottom_ss_4

Reja 3
59-820 Leśna
DolnośląskiePL
NIP:
6131000541
REGON:
230208260