Tokarz CNC (Okuma) – Holandia (do 20€ netto/h.)
Lokalizacja:
Holandia
Firma:
ABC Work Sp. z o.o. Sp. k.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych holenderskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Tokarz CNC.
Poszukujemy osób z całej Polski.
Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

Tokarz CNC (Okuma)

Miejsce pracy: pd.-zach. Holandia

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości do 20€ netto/h.
Umowę o pracę z holenderskim pracodawcą
możliwość skorzystania z zakwaterowania firmowego
wynagrodzenie wypłacane tygodniowo
dodatek wakacyjny (vakantiegeld) w wysokości 8% miesięcznego wynagrodzenia brutto
zorganizowane dojazdy do pracy
ubezpieczenie zdrowotne
opiekę polskiego koordynatora
pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem
indywidualnie ustalany termin wyjazdu

Zakres obowiązków:

praca przy ustawianiu/programowaniu Okuma LB i/lub LU z OSP controls.

Wymagania:

Doświadczenie na ww. stanowisku
Komunikatywna znajomość angielskiego
Prawo jazdy (mile widziane)
gotowość do pracy zmianowej

Prosimy o wysłanie CV na adres: holandia@abcwork.eu
Więcej aktualnych ofert pracy ​www.abcwork.eu

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym"

Terebelska 67a
21-500 Biała Podlaska
LubelskiePL
NIP:
5372629085
REGON:
360250502