Magazynier
Lokalizacja:
Mazowieckie, Piastów
Firma:
STOMILEX SP Z O O
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska
- transport ładunków paletowych/długich (blachy , rury, profile) za pomocą wózka widłowego
- rozładunek/załadunek samochodów dostawczych
- prace porządkowe oraz pomocnicze na magazynie
- zapewnienie przepływu materiałów między magazynem a halą produkcyjną
- kompletowanie towarów oraz ich wydawanie, rozmieszczenie towarów w magazynie,
- załadunek i rozładunek
- uzupełnianie dokumentacji magazynowej
- dbanie o przechowywany towar na magazynie, sprawdzanie stanu magazynowego

Wymagania:
- uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi
- uprawnienia do prowadzenia wózków z napędem gazowym,
- doświadczenie na wózkach widłowych bocznych oraz suwnicami - mile widziane
- pracowitość i sumienność

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w przyjaznej atmosferze
- możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego
- kartę Multisport
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w systemie 2-zmianowym

Kontakt:
praca@stomilex.pl

Warszawska 49/51
05-820 Piastów
MazowieckiePL
Tel.:
mail:
NIP:
7542747354
REGON:
532402910