Frezer CNC (2790€/mc) – Austria
Lokalizacja:
Lubelskie, Biała Podlaska
Firma:
ABC Work Sp. z o.o. Sp. k.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Pełny etat
Wynagrodzenie:
1,00PLN

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych austriackich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Frezer CNC
Poszukujemy osób z całej Polski.
Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

Frezer CNC

Miejsce pracy: Tyrol, Austria

Oferujemy:

wynagrodzenie w wysokości 2790€ brutto/mc
austriacka umowa o pracę na dłuższy okres
nieopodatkowany dodatek do każdego dnia pracy
13 i 14 pensja
zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych
stała opieka polskiego koordynatora
pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
indywidualnie ustalony termin wyjazdu
ubezpieczenie zdrowotne
liczba godzin zagwarantowana w umowie
terminowo wypłacane wynagrodzenie
dobre warunki pracy, miła atmosfera
indywidualne podejście do każdego kandydata
premie za polecenie kandydata do pracy
Zakres obowiązków:

samodzielna praca wg planu na maszynach Heidenhain i Sinumeric

Wymagania:

Doświadczenie na ww. stanowisku
min. dobra znajomość języka niemieckiego
Własny samochód dostępny na wyjazd
gotowość do pracy zmianowej

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

Prosimy o wysłanie CV na adres: info@abcwork.eu

Więcej aktualnych ofert pracy www.abcwork.eu

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich
danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz
dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul.
Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu
związanym
z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym"

Terebelska 67a
21-500 Biała Podlaska
LubelskiePL
NIP:
5372629085
REGON:
360250502