Operator giętarki Amada - Holandia
Lokalizacja:
Lubelskie, Biała Podlaska
Firma:
ABC Work Sp. z o.o. Sp. k.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych holenderskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Operator giętarki / prasy krawędziowej
Poszukujemy osób z całej Polski.
Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

Miejsce pracy: Holandia

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie 12€ – 14€ netto /h.
- zatrudnienie na holenderskich warunkach
- Zorganizowane zakwaterowanie w pokojach 1-osobowych
- wynagrodzenie wypłacane tygodniowo
- dodatek wakacyjny (vakantiegeld) w wysokości 8% miesięcznego wynagrodzenia brutto
- możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
- zorganizowane dojazdy do pracy
- ubezpieczenie zdrowotne
- opiekę polskiego koordynatora
- pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem
- indywidualnie ustalany termin wyjazdu
- premia za polecenie kandydata do pracy

Zakres obowiązków:
Praca głównie na nowoczesnych giętarkach Amada na podstawie planu technicznego. Ustawienie maszyny, sprawdzenie wyników i wykończenie. Wymagane minimum 2-letnie doświadczenie jako operator giętarki CNC oraz min. komunikatywna znajomość języka angielskiego. Praca wykonywana jest na dwie zmiany, a wynagrodzenie waha się od 12 € do 14,40 € netto / h, w zależności od doświadczenia.

Wymagania:
- Doświadczenie w obsłudze maszyn
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego
- Odpowiedzialność, dokładność
- Motywacja do pracy

Terebelska 67a
21-500 Biała Podlaska
LubelskiePL
NIP:
5372629085
REGON:
360250502