Specjalista ds. handlu - wyroby hutnicze
Lokalizacja:
Zielona Góra
Firma:
Tigura Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Pełny etat
Wynagrodzenie:
6 000,00PLN

Dla naszego partnera – firmy handlowej z branży hutniczej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH

Miejsce pracy: Wolsztyn

OPIS STANOWISKA:
Określanie grupy potencjalnych nabywców oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów, realizacja zadań zwiększających sprzedaż;
Budowanie i rozwijanie relacji z klientami, prowadzenie własnej bazy klientów;
Pozyskiwanie zapytań, sporządzanie ofert, prowadzenie rozmów handlowych z klientami; nadzór nad procesem realizacji zamówień, opieka po sprzedaży, kontrola rozliczania należności;
Nadzorowanie i raportowanie własnych działań handlowych, analizowanie poziomu realizowanego celu sprzedażowego oraz prowadzonej dokumentacji handlowej.

OCZEKIWANIA:
Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży wyrobów hutniczych (stal czarna);
Dobra znajomość branży dystrybucji i/lub przetwarzania wyrobów hutniczych - warunek konieczny;
Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe, komunikacyjne, negocjacyjne;
Doświadczenie w sprzedaży środków w kanale B2B;
Doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP oraz dobra znajomość MS Excel.

KLIENT OFERUJE:
Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + jasno określony system premiowy;
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
Samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia do pracy;
Klarowną ścieżkę kariery - możliwość rozwoju w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie, będącej liderem w branży,
Stabilność zatrudnienia i długoletnią wspólpracę.
Wsparcie w procesie adaptacji i szkolenia instruktażowe,
Ubezpieczenie grupowe i opiekę medyczną.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego obok.

Sulechowska 4 a
65-119 Zielona Góra
LubuskiePL
NIP:
NIP: 929 185 97
REGON:
81212555