Operator Tokarki CNC
Lokalizacja:
Zachodniopomorskie, Szczecin
Dynpap S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Anna Dynowska Mirosław Dynowski
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
Obsługa nowoczesnej tokarki CNC ( DMG MORI-CLX 550)
Przeprowadzanie graficznej symulacji napisanego programu CNC
Dobór narzędzi skrawających i parametrów skrawania
Ustawianie i mocowanie obrabianych detali w maszynie

Nasze oczekiwania:
Doświadczenie w programowaniu i obsłudze tokarek CNC Sinumerik 840D
Umiejętność doboru narzędzi skrawających, parametrów skrawania i strategii obróbki
Umiejętność prawidłowego mocowania i ustawienia obrabianych detali na maszynie
Umiejętność czytania rysunku technicznego
Umiejętność posługiwania się ręcznymi narzędziami pomiarowymi
Dyspozycyjność, komunikatywność i chęć pracy w zespole
Postawę pracownika ukierunkowaną na rozwiązywanie problemów, a nie ich tworzenie.

Oferujemy:
Pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu
Umowę o pracę i wypłatę zawsze na czas
Atrakcyjne wynagrodzenie
Szkolenia tematyczne, podnoszenie kwalifikacji
Premia uzależniony od osiąganych wyników w pracy
Sympatyczną atmosferę

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/operator-tokarki-cnc-szczecin,oferta,7215180

Nehringa 77
71-814 Szczecin
ZachodniopomorskiePL