Technolog – Programista CNC
Lokalizacja:
Piotrków Trybunalski
Firma:
FAMUR S.A.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
•projektowanie programów z uwzględnieniem możliwości maszyn NC oraz przepisów BHP
•wprowadzanie korekt, wdrażanie napisanych programów
•dostosowywanie programów do zmian zachodzących w procesie produkcyjnym
•archiwizowanie wykonanych programów na obrabiarki NC
•dobór optymalnych parametrów obróbki i narzędzi
•nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem wypożyczalnie narzędzi
•tworzenie harmonogramów przeglądów okresowych narzędzi pomiarowych, zawiesi transportowych
•wykonywanie przeglądów, kontroli okresowej narzędzi pomiarowych, zawiesi transportowych
•dbanie o właściwe zabezpieczenie powierzonego mienia
•zapoznanie, wdrażanie i utrzymanie Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością
•inne zadania wynikające z charakteru stanowiska

Zakres wymagań:
•wykształcenie wyższe techniczne - preferowany kierunek: Mechanika i Budowa Maszyn lub Programowanie CNC
•min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku w branży stalowej.
•bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania dokumentacji technicznej
•wiedza z zakresu spawalnictwa i obróbki skrawaniem
•wiedza inżynierska z zakresu materiałoznawstwa , wytrzymałości materiałów, technologii wykonania
•bardzo dobra znajomość programu Solid Works, mile widziana znajomość AutoCAD, Impuls
•znajomość pakietu MS Office
•umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej
•dokładność, sumienność, zaangażowanie, kreatywność

Oferujemy:
•zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
•pracę w silnej grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji na rynku
•możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (dofinansowane do wyjazdów wakacyjnych, stypendia zagraniczne itp.)
•świadczenia w ramach Zakładowego Systemu Świadczeń Socjalnych oraz prywatną opiekę medyczną

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/technolog-programista-cnc-piotrkow-trybunalski,oferta,7146209

Kontakt z wystawcą:

FAMUR S.A.
Armii Krajowej 51
40-698 Katowice
ŚląskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
6340126246
REGON:
270641528