Przedstawiciel handlowy
Lokalizacja:
Kujawsko-Pomorskie, Bydgoszcz
Firma:
Prostostal
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Pełny etat
Wynagrodzenie:
2 000,00 - 8 000,00PLN

Dystrybutor wyrobów hutniczych, firma PROSTOSTAL w Bydgoszczy zatrudni na stanowisko przedstawiciela handlowego

Wymagania:
- wykształcenie średnie/ wyższe
- znajomość rynku wyrobów hutniczych
- mile widziane doświadczenie w branży,
- prawo jazdy kat. B,
- umiejętność organizacji pracy własnej.

Zadania:
- realizacja planów sprzedaży na powierzonym rynku,
- doradztwo techniczne w zakresie doboru produktu,
- budowanie, utrzymywanie i zarządzanie relacjami z klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów.

Oferujemy:
- dobre warunki pracy
- ciekawą i samodzielną pracę,
- niezbędne narzędzia pracy,
- szkolenia i możliwość rozwoju.
- samochód służbowy
- prowizja

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie wiadomości z załączonym CV na adres e-mail: agnieszka@prostostal.pl

Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.

Kontakt z wystawcą:

Prostostal
Dąbrowa 15/5
85-147 Bydgoszcz
Kujawsko-PomorskiePL
Marcin Majewski:
NIP:
953-22-736-31
REGON:
341422518