Ślusarz- Spawacz
Lokalizacja:
Opolskie, Opole
Firma:
KMC Global Europe Sp.zo.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
Zapoznanie się z dokumentacją i rysunkami technicznymi przedmiotów do obrobienia.
Podstawowa wiedza w zakresie materiałoznawstwa.
Umiejętność obsługi podstawowych urządzeń, tj.: wiertarka, gilotyna.
Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami.
Umiejętność spawania z możliwością przyuczenia.
Przygotowanie miejsca pracy zgodnie z zasadami BHP, ochrony p.poż. i ochrony środowiska.

Oczekujemy:
Doświadczenia w obsłudze konwencjonalnych maszyn obróbczych: tokarka, frezarka.
Solidnej i rzetelnej pracy.
Pozwolenia na pracę (w przypadku obcokrajowców).
Koleżeńskości, umiejętności pracy w zespole.

Firma oferuje:
Zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio w zakładzie
Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia:https://www.pracuj.pl/praca/slusarz-spawacz-opole,oferta,7030109

Niemodlińska 89
45-864 Opole
OpolskiePL
NIP:
PL7540021831
REGON:
530928884