Tokarz Manualny
Lokalizacja:
Lubliniec
Firma:
EthosEnergy Poland S.A.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na to stanowisko będzie odpowiedzialna za:
•obsługa tokarki konwencjonalnej
•montaż i demontaż obrabianych elementów
•dobór narzędzi i parametrów obróbki
•obróbka elementów
•pomiary obrobionych elementów
•wypełnianie kart produkcyjnych i przestrzeganie procedur produkcyjnych przekazanych przez przełożonego

Wymagania:
•doświadczenie przy pracy na tokarkach uniwersalnych/karuzelowych
•umiejętność czytania rysunku technicznego
•umiejętność doboru narzędzi oraz parametrów
•umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych- warunek konieczny
•umiejętność obsługi suwnicy z poziomu roboczego
•samodyscyplina
•sumienność w wykonywaniu swoich obowiązków
•umiejętność pracy w zespole
•dyspozycyjność

Oferujemy:
•umowę o pracę
•możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
•Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport)

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/tokarz-manualny-wroclaw,oferta,7042660

Powstańców Śląskich 85
42-701 Lubliniec
PL