Spawacz 111/141
Lokalizacja:
Śląskie, Katowice
Firma:
Zakłady Remontowe Energetyki Katowice S.A.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Jesteśmy najbardziej rozpoznawalnym dostawcą usług w zakresie montażu, modernizacji, remontów urządzeń oraz instalacji energetycznych i przemysłowych. Klienci cenią u nas profesjonalizm pracy
i wysoką jakość, jak również kompleksowość realizacji „pod klucz”.

Dla nas najważniejsza jest nasza kadra, dzięki której mamy możliwość realizować skomplikowane
i wymagające zadania. Dbając o rozwój i podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników pomagamy im również spełniać swoje ambicje zawodowe. Dzięki temu już od ponad 60 lat jesteśmy liderem w branży.

W związku z poszerzeniem działalności firmy, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice
Elektrownie i Elektrociepłownie na terenie całego kraju

Zadania:
•Spawanie metodą 111/141 w przemyśle energetycznym

Wymagania na stanowisko:
•Uprawnienia UDT do spawania 141 i/lub 111
•Doświadczenie zawodowe
•Obsługa podstawowych elektronarzędzi (szlifierka, wiertarka, itp.)
•Mile widziane są uprawnienia np.: suwnicowy, wózkowy, hakowy, uprawnienia E-2
•Dyspozycyjność i mobilność

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności
Kursy, szkolenia, zdobywanie uprawnień
Dobrą atmosferę w pracy
Pakiet socjalny (karty multisport, bilety do kina, ZFŚS, kasa zapomogowo-pożyczkowa, wycieczki, dofinansowanie do wypoczynku dla dzieci, itp

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/spawacz-111-141-katowice,oferta,7037125

Gen. Jankego 13
40-615 Katowice
ŚląskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
6340197588
REGON:
271570894