Operator tokarki CNC
Lokalizacja:
Dolnośląskie, Wrocław
Firma:
GANZ Jacek Czyżewski
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
•CTX 510 - Tokarka 3-osiowa sterowanie SIEMENS 840D / HEIDENHAIN CNC PILOT
•wykonywanie obróbki mechanicznej wg dokumentacji rysunkowej i technologicznej
•praca na 2 zmiany

Oczekujemy:
•doświadczenia na stanowisku operatora tokarki CNC
•podstawowej znajomości rysunku technicznego
•umiejętności pisania prostych programów z poziomu panelu sterowania maszyny
•znajomości procesów obróbki skrawaniem
•znajomości doboru narzędzi i parametrów skrawania
•umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
•mile widziane doświadczenie w pracy przy obróbce małoseryjnej
•dokładności i punktualności
•umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
•umowę o pracę
•pełne wsparcie technologów-programistów podczas okresu adaptacji na nowym stanowisku oraz codziennej pracy
•wsparcie kontroli jakości na każdym stanowisku operatora
•dostep do narzędziowni oraz pomoc jej pracownika
•nauka obsługi i programowania maszyn CNC
•ciekawą pracę z dużym/średnim/małym gabarytem detali, małoseryjność i mnogość procesów oraz różnorodność materiałów, które pozwolą rozwinąć Wasze umiejętności
•wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników/postępów
•dofinansowanie do opieki medycznej (PZU) z możliwością rozszerzenia pakietu na innych członków rodziny
•możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/operator-tokarki-cnc-wroclaw,oferta,6989445

Fabryczna 10
53-609 Wrocław
DolnośląskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
8991368796
REGON:
931943590