Pracownik produkcji/OperatorCNC/Spawacz/Szlifierz
Lokalizacja:
Dolnośląskie, Jelcz-Laskowice
Firma:
Conenzo Sp. z o.o. Sp. K.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Obowiązki pracownik produkcji:
wykonywanie prostych prac związanych z półproduktami
pakowanie i kontrola jakościowa gotowych wyrobów,
prace manualne, wykańczanie gotowych części, manualne cięcie.
Wymagania:
zdolności manualne, dokładność, motywacja i chęć do pracy
Obowiązki spawacz/szlifierz
samodzielna obsługa stanowiska spawalniczego/szlifierskiego.
kontrola jakości obrabianych elementów ze stali nierdzewnej/aluminium
Wymagania:
doświadczenie w pracy ze stalą nierdzewną i aluminium.
Obowiązki operator CNC:
samodzielna obsługa maszyn CNC (laser, prasa krawędziowa, wykrawarka
Pisanie programów.
Kontrola jakości
Wymagania:
doświadczenie w obsłudze maszyn CNC w branży stalowej
Oferujemy:
atrakcyjne stabilne wynagrodzenie.
możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.
ciekawą pracę w wśród profesjonalistów w Polskiej firmie
szkolenia
kursy
office@conenzo.com 785 85 88 00

Inżynierska 22
55-230 Jelcz-Laskowice
DolnośląskiePL
NIP:
8943138242