Tokarz
Lokalizacja:
Śląskie, Sosnowiec
Firma:
Hartmet Zakład Wyrobów Metalowych
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
◾Obsługa tokarki cnc lub konwencjonalnej
◾Wykonywanie elementów zgodnie z dokumentacją techniczną i wykorzystaniem obróbki skrawaniem,
◾Ustawianie i mocowanie detalu,
◾Wymiana narzędzi skrawających.

Wymagania:
◾Umiejętność pracy z narzędziami pomiarowymi,
◾Podstawowa znajomość rysunku technicznego,
◾Zdolności manualne
◾Wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne,
◾Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.

Oferujemy:
◾Umowa o prace
◾Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
◾Praca w nowoczesnym parku maszynowym
◾Nowoczesne narzędzia pracy
◾Atrakcyjne warunki premiowania / 13 pensja

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/tokarz-sosnowiec,oferta,6971097

Grenadierów 1
41-219 Sosnowiec
ŚląskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
6440506557
REGON:
271530558