Tokarz - Frezer Narzędziowy
Lokalizacja:
Wielkopolskie, Poznań
Firma:
eCONTROL
Rodzaj umowy:
Inny rodzaj
Wymiar:
Inny

Opis oferty:

Opis stanowiska:
-przygotowanie detali do obróbki,
-dobór narzędzi,
-samodzielna obróbka tokarska/frezerska detali na podstawie dokumentacji,
-kontrola wymiarowa detali.

Wymagania:
-bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
-doświadczenie w zakresie doboru narzędzi i parametrów obróbki,
-doświadczenie min. 4 lata na stanowisku tokarza-frezera,
-dobra znajomość obsługi narzędzi pomiarowych,
-sumienność, rzetelność w realizacji powierzonych zadań,
-dobra organizacja pracy,
-mile widziane doświadczenie w pracy na maszynie z odczytami cyfrowymi.

Oferujemy:
-dobre warunki pracy,
-stałość w zatrudnieniu.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca%2Ftokarz-frezer-narzedziowy-poznan%2Coferta%2C5084037?sendid=e52cf1d4-77be-42c4-a767-57aa08c476ba&send_date=2017-02-08&utm_source=rekomendacje&utm_medium=email&utm_campaign=Prog_Applicants_AAF_HDP_abandon

Kontakt z wystawcą:

eCONTROL
Skawińska 37
61-333 Poznań
WielkopolskiePL
NIP:
7822271065
REGON:
301330463