Operator CNC
Lokalizacja:
Śląskie, Chorzów
Firma:
MORIS Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Wymiar:
Inny

Opis oferty:

Opis stanowiska pracy:
- kompleksowa obsługa maszyn cnc (frezarki, wiertarki lub tokarki);
- wykonywanie pomiarów detali zgodnie z rysunkiem technicznym;
- programowanie obrabiarek cnc w oparciu o dokumentację techniczną pod zlecenia;

Wymagania:
- co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- znajomość rysunku technicznego
- wykształcenie techniczne
- znajomość narzędzi pomiarowych i skrawających
- gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
- pewne i stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca%2Foperator-cnc-chorzow%2Coferta%2C5075111?utm_source=rekomendacje&utm_medium=email&sendid=7668151f-92f3-4f7f-bfef-f1aee03ebdca&send_date=2017-02-02&utm_campaign=prog_kdk_1

Wiejska 27
41-503 Chorzów
ŚląskiePL