Operator Maszyn CNC - Prasa Krawędziowa - Laser
Lokalizacja:
Wielkopolskie, Poznań
Firma:
HT Laser
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

HT Laser Sp. z o.o. jest częścią fińskiej grupy Teiskonen Oy - pioniera technologii cięcia przemysłowego. Działamy na rynku polskim i zagranicznym. W zakładzie produkcyjnym w Poznaniu świadczymy usługi cięcia laserowego, gięcia i spawania w produkcji wielo- oraz małoseryjnej dostosowując nasze rozwiązania do indywidualnych wymagań klienta.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:
Obsługa maszyn CNC
Wykonywanie detali zgodnie z dokumentacją techniczną
Przygotowanie maszyn - przezbrajanie i ustawianie parametrów konfiguracyjnych
Dbałość o stan techniczny maszyn oraz nadzorowanie ich działania
Kontrola jakościowa wykonanej pracy

Wymagania:
Znajomość rysunku technicznego
Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic
Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych
Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie
Umowę o pracę
Dofinansowanie wypoczynku
Dofinansowanie karty Multisport
Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/operator-maszyn-cnc-prasa-krawedziowa-laser-poznan%2Coferta%2C6812051

Kontakt z wystawcą:

HT Laser
Mogileńska 50
61-044 Poznań
WielkopolskiePL
NIP:
5222991353