Pracownik Produkcyjny-Obszar Obróbki Mechanicznej
Lokalizacja:
Śląskie, Pszczyna
Firma:
Grupa Kapitałowa Patentus
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Patentus S.A. jest firmą zajmującą się produkcją specjalistycznych urządzeń dla górnictwa, przekładni i kół zębatych w oparciu o własne rozwiązania technologiczne. W siedzibach firmy w Pszczynie oraz Jankowicach koło Pszczyny pracują wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy wraz z wyspecjalizowanymi pracownikami produkcji stanowią wysoko wykwalifikowana kadrę. W roku 2013 w oddziale firmy w Jankowicach powstał nowoczesny wydział produkcji kół zębatych i przekładni wraz z własną hartownia.

Do naszego zakładu w Pszczynie / Jankowicach poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Pracownik Produkcyjny
- Obszar Obróbki Mechanicznej

ZADANIA:
Obsługa obrabiarek CNC lub obsługa obrabiarek konwencjonalnych
Uzbrajanie maszyn, wymiana i dobór narzędzi
Programowanie obrabiarek
Dobór odpowiednich technologii i parametrów procesu
Praca z rysunkiem technicznym i narzędziami pomiarowymi
Dbanie o jakość i efektywność produkcji
Nadzór nad przebiegiem procesu, wykrywanie usterek i błędów
Dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i narzędzi
Obróbka ręczna tj. gratowanie, szlifowanie krawędzi

WYMAGANIA:
Mile widziane doświadczenie na stanowisku operatora/programisty obrabiarek CNC, obrabiarek konwencjonalnych, cent obróbczych (kandydatom nie posiadającym doświadczenia zawodowego oferujemy możliwość przyuczenia do zawodu)
Znajomość zagadnień obróbki skrawaniem
Mile widziana: znajomość oprogramowania: Siemens
Znajomość rysunku technicznego i posługiwania się narzędziami pomiarowymi będzie dodatkowym atutem
Umiejętność posługiwania się sprzętem kontrolno-pomiarowym

OFERUJEMY:
Zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę
Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
Rozwój zawodowy w nowoczesnej firmie, nowe technologie i maszyny
Pełne wsparcie i miłą atmosferę na co dzień w zespole zorientowanym na współpracę
Atrakcyjne warunki zatrudnienia powiązane z wynikami i jakością pracy
Możliwość poznania nowoczesnych technologii i systemów zarządzania stosowanych w przemyśle

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/pracownik-produkcyjny-obszar-obrobki-mechanicznej-pszczyna-jankowice-pow-pszczynski,oferta,6788049

Górnośląska 11
43-200 Pszczyna
ŚląskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
6381435033
REGON:
273585931