Operator obróbki wiórowej i elektroerozyjnej
Lokalizacja:
Warszawa
Firma:
PIT-RADWAR S.A.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
Wykonywanie szeroko rozumianych prac tokarskich;
Wykonywanie pomocniczych przyrządów tokarskich;
Toczenie cienkościennych tulei, pierścieni;
System pracy II zmianowej.

Wymagania:
Minimum wykształcenie zasadnicze zawodowe;
Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
Podstawy sterowania tokarkami CNC.

Oferujemy:
Umowę o pracę
Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
Pracę w młodym zespole wśród profesjonalistów
Prywatną opiekę medyczną
Dofinansowanie do karty Multisport
Dofinansowanie do wypoczynku
Niezbędne narzędzia pracy

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/operator-obrobki-wiorowej-i-elektroerozyjnej-tokarz-k-m-warszawa,oferta,6788280

ul. Poligonowa 30
04-051 Warszawa (Centrala)
MazowieckiePL
Centrala:
Dział handlowy:
Sekretariat:
Fax:
NIP:
5250009298
REGON:
141301063