OPERATOR WYPALARKI CNC
Lokalizacja:
Dolnośląskie, Wrocław
Firma:
DONAKO Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Producent najwyższej jakości komponentów i narzędzi oraz dostawca usług i technologii dla przemysłu elektromaszynowego stosowanych zarówno w konwencjonalnych jak i nowych źródłach energii - DONAKO Sp. z o.o.

Główne zadania na stanowisku pracy:

wypalanie na stołowej wypalarce acetylenowo – tlenowej wg specyfikacji technologicznej.

Nasze oczekiwania:

wykształcenie średnie techniczne lub zasadnicze o kierunku mechanicznym,
dobra znajomość rysunku technicznego,
doświadczanie w pracy na stanowisku operatora wypalarki acetylenowo - tlenowej,
uprawnienia do obsługi palnika acetylenowo-tlenowego,
umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
mile widziane uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu roboczego,
dyspozycyjność,
umiejętność pracy w zespole.

Zapewniamy:

stabilne zatrudnienie,
możliwości rozwoju zawodowego,
dodatkowy pakiet motywacyjny (m.in. opieka medyczna, karty multisport, bony świąteczne).

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/operator-wypalarki-cnc-wroclaw,oferta,6755233

Fabryczna 10
53-609 Wrocław
DolnośląskiePL