Operator prasy krawędziowej
Lokalizacja:
Śląskie, Katowice
Firma:
Aquadem Polska
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Firma, lider na rynku przeróbki blach (cięcie wodą oraz laserem). Na rynku funkcjonujemy od 2003r. W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy do naszego zespołu - osoby chcące aktywnie uczestniczyć w dalszym rozwoju firmy oraz własnym.

Opis stanowiska:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na danym stanowisku będzie należała obsługa nowoczesnej prasy krawędziowej marki TRUMPF.

Wymagania:

Wykształcenie min zawodowe
Znajomość rysunku technicznego
Obsługa komputera

Oferujemy:

Możliwość przyuczenia
Stabilne zatrudnienie
Miłą atmosferę pracy.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/operator-prasy-krawedziowej-slaskie,oferta,6719074

Józefowska 5
40-144 Katowice
ŚląskiePL
tel.:
kom.:
Fax:
NIP:
634 24 94 221
REGON:
278044690