OPERATOR OBRABIAREK CNC / PROGRAMISTA / USTAWIACZ
Lokalizacja:
Zachodniopomorskie, Stargard Szczeciński
Firma:
KUCA Sp z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Nasza firma należy do czołowych producentów osprzętu sieci trakcyjnej kolejowej i tramwajowej w Polsce. Spółka świadczy również usługi z zakresu budowy i modernizacji infrastruktury kolejowej oraz remontów obiektów kolejowych.

Wymagania:

Wykształcenie min. średnie (mile widziane wykształcenie wyższe techniczne).
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub na innym związanym z obróbką skrawaniem,
Mile widziana znajomość układów sterowania Siemens (sinumerik), Heidenhain,
Mile widziana znajomość programów CAD/CAM,
Umiejętność czytania rysunku technicznego,
Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
Umiejętność obsługi podstawowych przyrządów kontrolno-pomiarowych (suwmiarka, mikrometr),
Podstawowa znajomość obsługi komputera,
Precyzja, dokładność i umiejętność pracy w zespole,
Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów,
Zaangażowanie i silna motywacja do podnoszenia kwalifikacji,

Opis stanowiska:

Zbrojenie, wymiana narzędzi, kontrola stanu narzędzi podczas pracy,
Kontrola wykonywanych operacji zgodnie z wymaganiami jakościowymi,
Prowadzenie pomiarów i kontroli jakości zgodnie z rysunkiem technicznym,
Utrzymywanie maszyny oraz narzędzi w czystości,
Wykonywanie okresowych prac konserwacyjnych maszyny,

Obowiązki na stanowisku są mocno uzależnione od umiejętności kandydata i zmieniają się wraz z doświadczeniem m.in. o samodzielny dobór narzędzi, parametrów skrawania, pisanie programu, ustawianie produkcji, opracowywanie technologii produkcji, itd.

Oferujemy:

Pracę w firmie w należącej do czołowych producentów osprzętu sieci trakcyjnej w Polsce
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
Atrakcyjne i czytelne zasady wynagradzania + system premiowy,
Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji, umiejętności oraz stażu pracy,
Pakiet medyczny i przyjazną atmosferę w pracy,
Możliwość przyuczenia do stanowiska,
Zapewniamy możliwości rozwoju zawodowego, podnoszenia swoich kwalifikacji,
Możliwość awansu w strukturach firmy,
Rozpoczęcie pracy „od zaraz”,

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/operator-obrabiarek-cnc-stargard,oferta,6688160

Pierwszej Brygady 35
73-110 Stargard Szczeciński
ZachodniopomorskiePL
Tel.:
Fax:
Fax:
NIP:
9552251130
REGON:
320603558