Ślusarz Narzędziowy
Lokalizacja:
Kujawsko - Pomorskie, Bydgoszcz
Firma:
Grupa Progres
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Wymiar:
Pełny etat

Opis oferty:

Progres Permanent Recruitment to lider rozwiązań HR w dziedzinie rekrutacji stałych. Już od 15 lat wspieramy przedsiębiorstwa w całej Polsce w doborze inżynierów, kadry zarządzającej, specjalistów, menadżerów w sektorach takich jak BPO, Logistics, Engineering, Finance, IT, Sales & Marketing. Należymy do Grupy Progres – eksperta w zakresie nowoczesnych usług HR dla biznesu, działającego w ponad 25. prężnie rozwijających się oddziałach na terenie całego kraju. Zaufało nam już ponad 1300 firm.

Obecnie Firma, która jest jednym z wiodących producentów form wtryskowych na rynku europejskim poszukuje kandydatów na stanowisko:

Ślusarz Narzędziowy
Numer referencyjny: SN/03/19
Miejsce: Bydgoszcz

Do zakresu obowiązków na w/w stanowisku należy:
• Przygotowywanie nowych form do pracy;
• Diagnozowanie uszkodzeń oraz naprawa urządzeń i narzędzi z wykorzystaniem dostępnych zasobów (wykonywanie okresowych przeglądów);
• Pilotowanie prac związanych z finalnym wykonywaniem form wtryskowych;
• Prowadzenie dokumentacji dotyczącej wykonywanych obowiązków;
• Udoskonalanie narzędzi w celu zachowania ciągłości prac.

Od kandydata oczekujemy:
• Doświadczenia w pracy na stanowisku Ślusarza Narzędziowego;
• Umiejętnego posługiwania się narzędziami pomiarowymi;
• Precyzyjnego oraz sumiennego działania;
• Samodzielności podczas wykonywania prac;
• Mile widziane uprawnienia: operator suwnicy z poziomu 0 (jest również możliwość wzięcia udziału w szkoleniu po zatrudnieniu).

Firma oferuje:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Satysfakcjonujące wynagrodzenie podstawowe uzależnione od posiadanych kwalifikacji zawodowych (3 500 zł – 6 000 zł brutto);
• Pracę w systemie dwuzmianowym (6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00);
• Możliwość wykonywania obowiązków w nowoczesnym parku maszynowym;
• Pakiet dodatków pozapłacowych (Karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe, bilety do kina).

Aplikuj za pomocą poniższego linku:
https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=48e8f70cc6964df2805bcda167032b45

Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail:kontakt@grupaprogres.pl (zwana dalej Spółką). Spółka powołała Inspektora Ochrony Danych – dane kontaktowe: adres korespondencyjny: al. Grunwaldzka 411, 80 – 309 Gdańsk, e-mail: iod@grupaprogres.pl Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art.6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

Kontakt z wystawcą:

Grupa Progres
al. Grunwaldzka 411
80 - 309 Gdańsk
PomorskiePL
Tel.:
E-mail:
WWW
https://grupaprogres.pl/

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy.

Serwis metale.pl utrzymuje się z reklam i dzięki reklamom jest stale rozwijany. Wyłącz go proszę.