Inżynier Procesu Skrawaniem
Lokalizacja:
Opolskie, Ujazd
Firma:
Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. zo.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowego producenta Lidera w branży automotive z siedzibą w miejscowości Ujazd k. K-Koźla, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Procesu Obróbki Skrawaniem
(nr. ref. Inżynier Procesu Skrawaniem/155/16)

Zadania:
- Ustawianie maszyn obróbczych
- optymalizacja kosztów ustawiania maszyn
- optymalizacja procesu
- przygotowywanie instrukcji pracy i instrukcji kontroli jakości
- szkolenie pracowników
- nadzór nad utrzymaniem ruchu maszyn
- zapewnienie jakości wyrobu

Wymagania:
- tytuł inżyniera lub technika w zakresie obróbki metalu
- co najmniej dwa lata doświadczenia w zakresie technologii obróbki skrawaniem
- dobra znajomość narzędzi i maszyn tokarskich i frezerskich
- znajomość sterowników CNC (Sinumeric)
- umiejętność programowania CNC i PLC
- znajomość metod rozwiązywania problemów
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego, pożądana niemieckiego

Oferujemy:
- Stabilne, długoterminowe zatrudnienie w międzynarodowym środowisku,
- Możliwość awansu,
- Atrakcyjne wynagrodzenie + premia
- Bogaty pakiet socjalny

Po pomyślnym wdrożeniu do pracy oferujemy różnorodne możliwości rozwoju zawodowego w naszej firmie.

Osoba kontaktowa:
Adrian Pelon tel.: 668 821 410
Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o. Nr Certyfikatu 6760

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: pelon@diwa-personalservice.pl z podaniem nr. ref. „Inżynier Procesu Obróbki Skrawaniem/155/16”.Dodatkowo prosimy o umieszczenie zapisu w CV dotyczącego zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Oleska 121b
45-231 Opole
OpolskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
7543009960
REGON:
359231