Ślusarz - Spawacz
Lokalizacja:
Mazowieckie, PRAŻMÓW
Firma:
"Stal-Art" Krzysztof Piątek
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
Pomoc przy produkcji schodów i balustrad ze stali (cięcie, spawanie, szlifowanie, montaż gotowych produktów)

Wymagania:
Umiejętność obróbki stali i obsługi urządzeń warsztatowych
(szlifierka, wiertarka, frezarka, piła taśmowa)
Umiejętność pracy w zespole
Uczciwość, rzetelność, zaangażowanie
Mile widziane prawo jazdy i doświadczenie w branży
(produkcja schodów i balustrad ze stali nierdzewnej i konstrukcyjnej)

Oferujemy:
Stabilne warunki zatrudnienia
Praca na pełen etat w godzinach między 6-18.
Terminowe wynagrodzenie.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/slusarz-spawacz-piaseczno-okolice-prazmow-pow-piaseczynski,oferta,6703117

Franciszka Ryxa 16
05-505 PRAŻMÓW
MazowieckiePL
NIP:
7631529877
REGON:
301334604