Spawacz
Lokalizacja:
Lubuskie, Brzezie k/Sulechowa
Firma:
ROLTEX Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
Przygotowywanie elementów spawalniczych do pracy,
Spawanie metodą MIG, MAG, TIG.

Wymagania:
Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
Znajomość spawania metodą MIG, MAG, TIG,
Aktualny certyfikat spawalniczy – mile widziane,
Umiejętności ślusarskie oraz monterskie,
Znajomość rysunku technicznego,
Dokładność i sumienność,
Pracowitość,
Dyspozycyjność do podjęcia pracy „od zaraz”.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/spawacz-sulechow-okolice,oferta,6631145

Rozwojowa 3
66-100 Brzezie k/Sulechowa
LubuskiePL