Młodszy specjalista ds. planowania produkcji
Lokalizacja:
Małopolskie, Kraków
Firma:
ARMATURA KRAKÓW S.A.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zadania na stanowisku:
Określanie stanów zapasów wyrobów gotowych oraz surowców i komponentów: minimalnych, maksymalnych i punktów ponownego zamawiania.
Terminowe tworzenie planów produkcyjnych i generowanie zleceń produkcyjnych i zakupowych.
Bilansowanie dostępnych mocy produkcyjnych z zapotrzebowaniem na moce wynikającym z prognoz i zamówień.
Okresowe (codzienne, cotygodniowe, comiesięczne) śledzenie i raportowanie przebiegu realizacji zleceń i planów produkcyjnych.
Określanie terminów realizacji zleceń produkcyjnych.

3 zakłady produkcyjne:
Nisko, Radom,Środa Wielkopolska
Polski producent
95 lat tradycji

Oczekiwania:
Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne lub techniczne.
Mile widziane doświadczenie w planowaniu produkcji.
Dobra znajomość MS Excel.
Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej.
Umiejętności analityczne, planowania, przewidywania i podejmowania decyzji.
Zaangażowanie, dokładność, sumienność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
Udział w ciekawych projektach realizowanych na potrzeby firmy.
Możliwości rozwoju zawodowego.
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/mlodszy-specjalista-ds-planowania-produkcji-krakow,oferta,6558541?sug=list_top_cr_bd_1

ul. Zakopiańska 72
30-418 Kraków
MałopolskiePL