FREZER CNC - NIEMCY
Lokalizacja:
Niemcy
Firma:
ABC Work Sp. z o.o. Sp. k.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Aktualnie dla naszych niemieckich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku FREZER CNC.

Zakres obowiązków:
- Dokładny zakres obowiązków podawany jest podczas rozmowy rekrutacyjnej, ponieważ posiadamy wiele zleceń od różnych pracodawców.

Wymagania:
- Doświadczenie na ww. stanowisku
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- Własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziany)
- Odpowiedzialność, dokładność
- Motywacja do pracy

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie (stawki podawane podczas rozmowy rekrutacyjnej)
- Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
- Zakwaterowanie
- Ubezpieczenie
- Stałą opiekę polskiego koordynatora
- Pomoc w organizacji wyjazdu

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”

Jeśli chcesz, żebyśmy wykorzystali Twoją aplikację w przyszłych procesach rekrutacyjnych, dołącz poniższą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Administratora Danych Osobowych.”

Informujemy, że udostępnianie danych jest obowiązkowe, w celu realizacji usługi.

Terebelska 67a
21-500 Biała Podlaska
LubelskiePL
NIP:
5372629085
REGON:
360250502